černý podklad pro WWW.jpg
*********************************************************************************************
 
MOMENTÁLNĚ VÝCVIKOVÉ KURZY NEPOŘÁDÁME, VÍCE INFORMACÍ O FORMÁCH VÝCVIKU NAJDETE NÍŽE :-)
 
*********************************************************************************************
2015
 
***
16.3.2015

Letos nebudeme z organizačních důvodů pořádat výcvikové kurzy, ale každý, kdo má zájem o výcvik, se může přihlásit o členství v ZKO. Výcvik začátečníků však bude koncipován stejně, tj. odděleně od pokročilých. K přihlášení je tedy nyní potřeba vytiskout "Přihlášku pro členy ZKO"
 
Přihlášky a jakékoli dotazy posílejte na e-mailovou adresu zkovrchlabi@seznam.cz nebo se dostavte přímo na cvičák.
 
Na první lekci si s sebou přineste krátké vycházkové vodítko (ne flexi), řetízkový nebo dobře padnoucí obyčejný obojek (ne kšíry), spoustu pamlsků (nejlépe piškoty, salám nebo sýr, vše nakrájené na kousky velikosti hrášku), pohodlné oblečení a očkovací průkaz, v němž je zaznamenána minimálně vakcinace proti vzteklině (ne starší 1 roku a mladší 20 dnů). U nejmenších štěňat zatím stačí základní očkování prováděné cca ve 3 měsíci. Dále přihlášku, pokud jste ji neposlali mailem, a členský poplatek 750,- Kč.
 
Po základním výcviku by měl každý zvládnutou základní poslušnost, přibližující se úrovni zkoušky ZOP (přivolání, chůzi u nohy na vodítku i bez vodítka, polohy sedni-lehni-vstaň, odložení atd.). Členové mají také možnost naučit se pokročilejší cviky, vykonat zkoušky dle KJ Brno, NZŘ, IPO nebo jen pokračovat v socializaci svých miláčků a využívat cvičiště i mimo výcvikovou neděli.
************************************************************

2014

 
***
7.8.2014

Dne 17.8. od 8:30 opět začnou výcvikové kurzy. Instrukce pro zájemce viz. níže.


***
1.6.2014

Dnešním dnem skončily jarní výcvikové kurzy. Po dohodě se mohou absolventi přihlásit ke členství v ZKO Vrchlabí a začít chodit s ostatními členy od 9:00. 

Podzimní kurz začne opět někdy na přelomu srpna a září. Termín bude na stránkách včas uveden.


***

Vzhledem k počasí začnou letošní jarní kurzy již v neděli 9. 3. 2014. Trochu se změní i organizace výcviku, a to tak, že členové budou začínat výcvik již v 8:30 a kurzy začnou až v 9:45. Předem oznamujeme, že odpadá výcvik před Velikonocemi, tedy 20. 4. 2014. Více informací ke kurzům níže nebo na e-mailu zkovrchlabi@seznam.cz.

***
 
 
 
 
Vzhledem k velkému zájmu a z důvodu zlepšení výcvikových podmínek bude ZKO Vrchlabí přijímat nové členy opět pouze po absolvování základního 10 týdenního kurzu. Po jeho dokončení by měli mít účastnící zvládnutou základní poslušnost, přibližující se úrovni zkoušky ZOP (přivolání, chůzi u nohy na vodítku i bez vodítka, polohy sedni-lehni-vstaň, odložení atd.).
 
Kurzy budou probíhat každou neděli od 8:30. Maximální počet účastníků je stanoven na 10 týmů (pán a pes :-)). Cena kurzu činí 500,- / 10 lekcí (cca 30-45 minut.), které jsou splatné nejpozději na první lekci. Jarní blok začne během druhé poloviny března (záleží na počasí), následující 10 týdenní blok bude začínat na přelomu srpna a září. Bude záležet na schválených termínech zkoušek z výkonu pro ZKO Vrchlabí a datum bude vždy s předstihem oznámeno. Každá lekce, zrušena ze strany ZKO, bude účastníkům nahrazena. Lekce zmeškaná ze strany účastníka bude nahrazena pouze v případě závažných důvodů (nemoc psa, hárání), a tyto okolnosti je nutné ZKO oznámit nejpozději v den zmeškané lekce.
 
Přihlášky a jakékoli dotazy posílejte na e-mailovou adresu zkovrchlabi@seznam.cz.
 
Na první lekci si s sebou přineste krátké vycházkové vodítko (ne flexi), řetízkový nebo dobře padnoucí obyčejný obojek (ne kšíry), spoustu pamlsků (nejlépe piškoty, salám nebo sýr, vše nakrájené na kousky velikosti hrášku), pohodlné oblečení a očkovací průkaz, v němž je zaznamenána minimálně vakcinace proti vzteklině (ne starší 1 roku a mladší 20 dnů). U nejmenších štěňat zatím stačí základní očkování prováděné cca ve 3 měsíci. Dále přihlášku, pokud jste ji neposlali mailem, a kurzovné.
 
Každý absolvent kurzu se může stát, v případě zájmu, právoplatným členem ZKO Vrchlabí. Záleží jen na Vás, zda budete nadále s pejskem cvičit sami, nebo se zapojíte do našeho kolektivu. Členové pak mají možnost naučit se pokročilejší cviky, vykonat zkoušky dle KJ Brno, NZŘ, IPO nebo jen pokračovat v socializaci svých miláčků a využívat cvičiště i mimo výcvikovou neděli.

 


************************************************************

2013


Z důvodu špatného počasí předchozí neděli budou mít kurzisté o lekci navíc. Poslední hodina tedy bude 10.11.2013. Další kurz začne opět na přelomu března a dubna 2014, podle toho, jak počasí dovolí :-)

***
První lekce podzimních výcvikových kurzů začíná v neděli 25.8.2013.
Předem informujeme, že v neděli 8.9. výcvik nebude kvůli sobotním zkouškám z výkonu.
***Jak jsme se již s většinou účastníků domlouvali na první lekci dne 12.5.2013 výcviková hodina nebude. Dále bychom chtěli přesunout výcvikovou hodinu z 28.4. na sobotu 27.4.2013, a to kvůli závodům. Pokud by jste se chtěli také zúčastnit, jste vítáni. Více info najdete v rubrice Aktuality a na dotaz v neděli. Pokud by někomu v vás tento přesun nevyhovoval, bude mu hodina nahrazena.
***


První lekce výcvikového kurzu začíná v neděli 7.4.2013.
***


************************************************************

2012

 

V neděli 4.11.12 se koná poslední hodina výcvikových kurzů. Je to neplánovaná náhrada za to špatné počasí pár týdnů zpátky. Tím se s kurzy pro tento rok loučíme a začátek nových lekcí oznámíme zjara. Bude opět záležet na počasí. Všem absolventům přejeme hodně zdarů v následné výchově čtyřnohých miláčků :-)

***

V neděli 16.9.12 se ruší výcviková hodina. Bude samozřejmě nahrazena.

***

První lekce dalšího 10ti týdenního výcvikového kurzu začíná již v neděli 19.8.2012. Více informací o kurzech níže.

***

První lekce dalšího 10ti týdenního výcvikového kurzu začíná v neděli 10.6.2012. Více informací o kurzech níže.

***

První lekce výcvikového kurzu začíná v neděli 25.3.2012.

***

 

 

************************************************************

2008

Dne 29.11.2008 začal první výcvikový kurz. Lekce probíhají dle jednotlivých sezon každý pátek nebo sobotu. Jsou zaměřeny na základní poslušnost vašeho pejska (přivolání, chůzi u nohy na vodítku i bez vodítka, polohy sedni-lehni-vstaň, odložení atd.)

Do kurzu je možné se přihlásit i v jeho průběhu, a proto pokud máte zájem, kontaktujte přímo slečnu Michaelu Václavů, která kurzy vede. Kontakt a veškeré informace naleznete na www.charon-dread.net

Každý absolvent kurzu se může stát, v případě zájmu, právoplatným členem ZKO Vrchlabí. Nyní se přijímají zájemci o členství v ZKO Vrchlabí i bez absolvování kurzu. Záleží jen na Vás, zda budete nadále s pejskem cvičit sami, nebo se zapojíte do našeho kolektivu. Členové pak mají možnost naučit se pokročilejší cviky, vykonat zkoušky dle KJ Brno (od roku 2009 pravděpodobně i NZŘ), pokračovat v socializaci svých miláčků a využívat cvičiště i mimo výcvikovou neděli.

               
               
               
               
               
               
               
               
Toulavé tlapky.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one