černý podklad pro WWW.jpg

Tréninky:

***

Od 18.7.2013 budou tréninky každý ČTVRTEK OD 18:00. Účast vždy nahlašte!! (emailem, smskou, osobně na cvičáku) - v případě nezájmu může trénink odpadnout, aniž by to bylo někde napsané!!!!

***

NABÍDKA SPOLEČNÝCH TRÉNINKŮ OBEDIENCE

Pro zájemce o psí sport obedience, pro ty, kteří si chtějí zlepšit poslušnost, ale i pro ty, kteří chtějí zkusit výcvik trochu jinak - připravila jsem pro vás malou nabídku. Budu si chodit trénovat na cvičák, kdo budete chtít, můžete přijít. Společně můžeme přijít na metody, které budou sympatické vám i vašim pejskům pro vykonávání různých cviků.

Nenabízím žádný kurz!!! Pouze hledání společných řešení a práce se psem pozitivní motivací!!

Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé.

S sebou: hromadu pamlsků (nejlépe kostičky sýra nebo uzeniny), aport (plastový nebo dřevěný; v případě potřeby mohu zapůjčit svůj), target (kus něčeho menšího, na co bude pes šlapat - kachlička, kousek kartonu, plastové víčko, ...), hračky (disky, míčky, uzly, ...), klikr (pokud s ním cvičíte), hladového psa (bez něj by to přece jenom nešlo) a kopec dobré nálady (ten je potřeba nejvíc!! :-) )

Cena: pro členy ZKO Vrchlabí zdarma, pro nečleny 100,- za jeden trénink. (Vybrané peníze jsou na údržbu cvičáku, popř. přispějí na nákup překážek a dalších potřeb)

V případě zájmu se ozvěte na email misa.bajerova@seznam.cz, nebo volejte 605 574 045.

Toulavé tlapky.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one