černý podklad pro WWW.jpg
***
8.12.2016


V neděli 18.12. zase uděláme vánoční besídku při svíčkách, cukroví, čaji a neřidiči mohou obstarat i něco ostřejšího :-) Zacvičíme si, a pak poklábosíme u kamínek v boudě.....však to znáte.

Na první víkend v lednu, přesněji na sobotu 7.1.2017 od 18:00, je naplánována výroční schůze. Letos opět v Car Clubu (Asmo) ve Vrchlabí naproti čerpací stanici MOL. Posedíme, dáme si nějakou baštu a probereme uplynulý a následující rok. S sebou zase přineste členský poplatek na příští rok. Kdo neplánuje účast, zaplaťe prosím Janě některou neděli na cvičáku nebo se s ní domluvte jinak. Výroční schůze je poslední termín pro zaplacení, pak už se vše odesílá na svaz. Případné změny nahlásíme včas a vy prosím pokud možno nahlašte svou účast / neúčast.


***
22.3.2016

 Letošní zkoušky dle KJ Brno, tj. zkouška ZOP, se budou konat 22.10.2016. Podrobnosti budou upřesněny před zkouškou. Kdo máte zájem o účast nebo jste již přihlášeni, choďte prosím v neděli co nejvíce, aby jste stihli vše nacvičit.......budeme držet pěsti :-)***
16.3.2016

Letos opět nebudeme z organizačních důvodů pořádat výcvikové kurzy, ale každý, kdo má zájem o výcvik, se může přihlásit o členství v ZKO. Výcvik začátečníků však bude koncipován stejně, tj. odděleně od pokročilých. K přihlášení je tedy nyní potřeba vytiskout "Přihlášku pro členy ZKO" a instrukce pro první hodinu platí stále z rubriky "Výcvikové kurzy".


Pro všechny začíná výcvik každou neděli od 9:00 hod.

***VÍTEJTE V NOVÉM ROCE
:-)
Toulavé tlapky.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one