černý podklad pro WWW.jpg
***
9.12.2015


Jako každý rok plánujeme příští neděli, tj. 20.12., "vánoční pocvičení" :-) Přijďte tedy jako obvykle, ale přineste třeba trochu cukroví, čajík, pro neřidiče klidně i něco ostřejšího, nebo jiné dobroty, klidně i pro pejsky. Trochu si zacvičíme a podebatíme u občerstvení, případně posedíme v boudě. 
 
Další dva víkendy se oficiálně cvičit nebude, ale můžete se klidně domluvit a přijít pejsky vyblbnout a třeba i trošku potrénovat. Míša nabízela i možnost výcviku obedience, tak toho můžete využít.
 
Druhý pátek v lednu, tj. 8.1.2016, je plánována členská schůze. Od 18:00 je objednán salonek v CarrClubu ve Vrchlabí (ASMO u bývalého Lukoilu). Platí pozvání i pro rodinné příslušníky a přátele cvičáku :-) Shrneme dění tohoto roku, naplánujeme příští a dáme si dobrou večeři. Schůze je také poslední termín, kdy je nutné zaplatit členský příspěvek na rok 2016, případně neděle 10.1.2016 na cvičáku. Do 15.1. musí být všechny příspěvky odeslány na ČKS.
 
Jako obvykle prosím o nahlášení účasti či neúčasti na schůzi (případně počtu osob navíc), ať víme, kolik se nás sejde.
 
***
16.10.2015

Do rubriky Fotogalerie byly přidány fotky ze sobotních Sranda závodů :-) Všem vám to moc sluší, byli jste skvělí!!!!
 
***
20.8.2015


Vážení členové ZKO Vrchlabí
 
tímto vás všechny zveme na další ročník „SRANDA-ZÁVODŮ“, které se budou konat v sobotu dne 10.10.2015 od 14:00…..a zároveň rušíme následný nedělní výcvik.

 
 
Máme pro vás připraveny různé zábavné hry, ale i něco z výcviku. Kategorie budou rozděleny dle pokročilosti, takže soutěž je jak pro staré mazáky, tak i pro úplné nováčky. Za své výkony obdržíte diplom a drobné ceny J S sebou budete potřebovat sportovní oblečení, hladového pejska, spoustu pamlsků a sportovní nadšení. Případně si vezměte i nějakého buřtíka nebo něco na opečení a po závodech můžeme posedět u ohně. Účast prosím nahlaste mailem nebo v neděli na cvičáku, ať víme, kolik čeho připravit.
 
Rodinní příslušníci a staří přátelé cvičáku vítání. Těšíme se na vás J 

 
 
***
19.4.2015

Pro všechny začíná výcvik každou neděli od 9:00 hod.

 
***
16.3.2015

Letos nebudeme z organizačních důvodů pořádat výcvikové kurzy, ale každý, kdo má zájem o výcvik, se může přihlásit o členství v ZKO. Výcvik začátečníků však bude koncipován stejně, tj. odděleně od pokročilých. K přihlášení je tedy nyní potřeba vytiskout "Přihlášku pro členy ZKO" a instrukce pro první hodinu platí stále z rubriky "Výcvikové kurzy".


Předem také oznamujeme, že odpadá výcvik před Velikonocemi, tedy 5. 4. 2015.
 
***VÍTEJTE V NOVÉM ROCE
:-)
Toulavé tlapky.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one